Potrzebna pomoc drogowa ? Wybierz odpowiedzialnie – Auto Chara Auto Pomoc

Potrzebna pomoc drogowa ? Wybierz odpowiedzialnie – Auto Chara Auto Pomoc

16 maja 2019 Wyłącz przez Redaktor Budlas

Z pewnością nie raz zdarzyło się wam że wasz samochód odmówił posłuszeństwa bądź uległ wypadkowi. Wiemy jak kłopotliwe potrafi być pozostanie bez sprawnego pojazdu. Firma Auto Chara to pomoc drogowa specjalizująca się w holowaniu i transporcie pojazdów osobowych ciężarowych autobusów czy wózków widłowych.
Posiadają nowoczesną flotę specjalistycznych pojazdów przystosowanych do holowania i transportu pojazdów kontenerów czy maszyn.
Swoje usługi świadczą przez całą dobę 7 dni w tygodniu. O każdej porze dnia i nocy możesz zadzwonić do nich i poprosić o pomoc. Bez względu na to w którym miejscu Polski lub Europy się znajdujesz Auto Pomoc Auto Chara dołoży wszelkich starań aby pomóc ci w awaryjnej sytuacji jak najszybciej to możliwe. Firma Auto Chara wykonując usługi transportu pojazdów od ponad 20 lat wypracowała sobie stabilną pozycję na rynku auto pomocy i cieszy się zaufaniem wśród klientów.
Kontakt z nami znajdziesz na naszej stronie internetowej gdzie zamieszczamy także szczegółową ofertę, galerię oraz zakres działalności. Sprawdź na www.auto-chara.com.pl